Press "Enter" to skip to content

NARKOTİK POLİSLERİNİN BÜYÜK BAŞARISI 100 KG ESRAR ELE GEÇİRİLDİ

Hep  yazmışımdır, Emniyet Müdürlüğünün bütün şubeleri canla başla çalışıyor. Hiç bir şubenin birbirinden  farkı yok. Hepsi çalışkan, hepsi vatan  millet için çabalıyor.

Bu görüşümüzü yineledikten sonra gelelim Narkokit Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünün büyük başarısını anlatmaya.

Dile kolay, tamı tamımına  100 kilo esrar ele geçirildi. Sinanpaşa  ilçesinde yapılan çalışmalar sonunda Ş.D. ve İ.D.’nin evine Savcılıkta alınan arama  emriyle  girildi ve esrar ve diğer uyuşturucular ele geçirildi.

Neler ele geçirildi dersek tek tek yazmak isterim.

99 kilo 750 gram esrar maddesi, Satışa hazır 5 paket toplamda 44.7 gram esrar maddesi, kavanoz içinde 598.96 gram kenevir tohumu,  yine kavanoz içinde 716.16 gram esrar maddesi, 4 adet ruhsatsız av tüfeği, ve çeşitli çapta fişek ele geçirildi.

2 şüpheli gözaltına alındı. Soruşturmanın bitirilmesiyleadalete teslim edilecekler.

Buraya  kadar haberi yazmaya çalıştım.  Olayın önemli boyutu  ise, 100 kg esrarla kimbilir kaç gencimiz zehirlenecek, kimbilir kaç ocağa ateş düşecekti.  Uyuşturucuyla mücadele  konusunda polisimiz güzel işlere imza atıyor. Allah başarılarını  daim etsin, Allah ayaklarına taş değdirmesin.

Bu mücaedele ne  zamana kadar sürer. Bana kalırsa  uyuşturunun ve uyuşturucunun kökü kazılıncaya  kadar, inleri darmadağın edilinceye kadar devam eder diye düşünüyorum.

 

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir