Press "Enter" to skip to content

FEVZİ ŞEN BANA GÖRE 24 KASIM PAZAR

Vatandaşı tek tek dinledi, Çobanlar ve Kocaöz Belediyelerinin taleplerini anında yerine  getirdi

ALİ ÖZKAYA RÜZGARINI

ÇOBANLAR ÇOK SEVDİ

AK Parti Milletvekili Av.Ali Özkaya, Çobanlar ve Kocaöz’de inceleme yaptı, Çay İlçe Başkanının  annesinin  cenaze törenine katıldı.

 

Çobanlar’a öğle saatlerinde gelen AK Parti Milletvekili  Ali Özkaya, belediyeye olan ziyaretinde yoğun bir kalabalık tarafından karşılandı. Milletvekili  Özkaya’yı belediye girişinde Başkan Ali Altuntaş, İlçe Başkanı  Ali Yalman, İl  Genel Meclisi  Üyeleri ve vatandaşlar karşıladı.

Çiçeklerle karşılanan Milletvekili Özkaya, Başkan Altuntaş’ın sunumunu  dinledi, sorunları tek tek not etti. Başkan Altuntaş tarafından verilen Belli başlıklar halindeki  sorunları, anında ilgili  kurumların yetkilileri ile telefonla konuşarak  çözüme kavuşturan Özkaya, ayrıca vatandaşın taleplerini tek tek dinledi ve temenni  notlarını topladı.

“TEKSTİL FABRİKASI MUHTEŞEM BİR İŞ”

Yeni yılın ilk ayında faaliyete  geçmesi beklenen  ve Çobanlar Belediyesi tarafından yaptırılan tekstil fabrikası hakkında konuşan Milletvekili  Özkaya “Tekstil fabrikası müthiş bir iş” dedi. Çobanlar’daki tekstil  fabrikası sayesinde yüzlerce hanım kardeşimiz, evlerine  ekmek götürecek, evlerine  büyük destek olacaklar diyen Özkaya  “Sigortalı bir iş, hanım kardeşlerimiz evlerindeki aile mutluluğuna da katkı verecek. Kadınlara iş bulmak, onların  istihdama katılmasını sağlamanın ayrı bir önemi var. Bu anlamda, Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş kardeşimizi  kutluyorum. İnşaalah tekstil  fabrikamızın açılışında da birlikte olacağız” diye konuştu.

TEKSTİL KURSİYERLERİNİ ZİYARET ETTİ, HATIRA  FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİ

AK Parti  Milletvekili Ali Özkaya, yeni yılın ilk ayında hizmetre  girecek tekstil fabrikası için kurs gören kadınları ziyaret etti. Fabrikadan çalışacak kadın işçileri ziyaretinde  kursiyerlerle sohbmet eden Milletvekili  Özkaya, tüm  kadın  işçilerle hatıra fotoğrafı çektirdi. Özkaya, ziyaret öncesi kendisine çiçek veren küçük kızla da güzel bir sohbet gerçekleştirdi

SAĞLIK’TA YÜZDE  97.5 MEMNUNİYET VAR

Çobanlar Belediyesinde konuşan AK Parti Milletvekili Ali Özkaya,  sağlıkta büyük yatırımlar yaptıklarını belirterek “Bu konuda yapılan anketlerde vatandaşımızın  memniyeti yüzde  97.5’tur” dedi. Çobanlar’daki hastaneye  her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade eden Özkaya, “Bolvadin-Çay-Çobanlar ilçesine hitap edecek bir bölge hastanesinin yapılması için de çalışmalar yapıyoruz. Bu hastanede günün en az  18 saatinde her türlü sağlık hizmeti verecek. Sağlıktaki  memnuniyeti  yüzde  yüzlere çıkarmak istiyoruz” dedi.

 

ÇOBANLAR HASTANESİNİ 10 YATAKLI HALE GETİRMEK İÇİN ÇALIŞACAĞIM

Çobanlar hastenesinin sadece ilçeye değil, Kocaöz, Sülümenli, Işıklar ve Gebeceler’den gelen hastalara da hizmet verdiğini söyleyen Belediye  Başkanı Ali Altuntaş, “Hastanemizin 10 yataklı hale  gelmesi  çok yerinde bir karar olacaktır” dedi.  AK Parti  Milletvekili  Özkaya, bu konuda gerekli girişimlerde bulunacaklarını belirterek “Çobanlarlı hemşerilerimizin bu sorununu en kısa zamanda çözmek istiyoruz” diye konuştu.

ÖZELLEŞTİRİLEN FABRİKALARDA SORUN VARSA  ANINDA MÜDAHİL OLURUZ

Afyon Şeker fabrikasının özelleştirme kapsamına son anda alındığını belirten Özkaya, “Fabrikamız, ülkemizin en verimli fabrikaları arasındaydı, özelleştirmede de en yüksek fiyattan satılan fabrikalar arasındadır. Özelleştirmekonusunda çiftçimizin aleyhine kararlar alınır,mağdur edilirse  ya da  vatandaşımıza sıkıntı çıkaracak uygulamalar yapılırsa, anında müdahil oluruz” şeklinde konuştu.

HAŞHAŞ ÜRETİCİSİNİN HER ZAMAN YANINDA YER ALDIK

Haşhaş eken üreticiye her zaman destek olduklarını, haşhaş üreticisinin her zaman yanında olduklarını ifade eden AK Parti  Milletvekili Ali  Özkaya, 30 Ekim’e kadar başvuru yapan bütün üreticilerin sorunsuz ekim yapacaklarını bildirdi. Milletvekili Özkaya, daha sonra  tekstil  fabrikasıinşaatında incelemelerde bulundu. Özkaya, ve beraberindekiler Kocaöz kasabasına gitti. Başkan Murat Zıbak tarafından karşılanan Özkaya, Belediye  Başkanından kasabanın sorunları hakkında bilgiler aldı. Ağırlıklı olarak Çobanlar’da geçen 3 saati aşkın ziyaretten Çobanlarlılar çok memnun kaldı.

BAŞKAN ALTUNTAŞ, “ÖZKAYA VEKİLİMİZ  BİZE  HER ZAMAN DESTEK VERDİ”

Çobanlar Belediye  Başkanı  Ali Altuntaş, Milletvekili Özkaya’nın yıllardır Çobanlar’a destek ve  yardımda bulunduğunu söyledi. Özkaya’nın Her türlü sorunlarına  müdahil olduğunu ve anında çözüme kavuşturduğunu söyleyen  Başkan Altuntaş “Son ziyaretinde de sorunlarımıza  tek tek çare oldu. Sadece ziyaretlerinde değil, Ankara’ya gittiğimizde de dertlerimize  derman oluyor. Çobanlarlılar olarak  Milletvekilimiz  Sayın Özkaya’yı çok seviyoruz” dedi.

Çobanlar Belediye  Başkanı  Ali Altuntaş, Milletvekili AliÖzkaya’ya Kur’an  ve  Türk Bayrağı hediye  etti.

—————————————

ÇOBANLAR HEYETİNDEN, JANDARMA  ALAY KOMUTANI HAMZA ÇÖMEZ VE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ MEHMET DURAN’A TAZİYE ZİYARETİ

Çobanlar Heyeti, Jandarma  Alay Komutanı Hamza Çömez ve Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran’a taziye ziyaretinde bulundu.

Aynı saatlerde Afyon Askeralma Bölge Başkanı Personel Albay Ahmet Karadayı, Jandarma Alay Komutanı  Hamza  Çömez’e taziye ziyaretinde bulundu, başsağlığı diledi ve sabır diledi

 

 

İlk ziyaret Jandarma  Alay Komutanı  Hamza Çömez’e gerçekleştirildi.    Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş, İlçe Başkanı  Ali Yalman ve İl Genel Meclisi Üyesi Cengiz Ceylan’ın katıldığı heyet, taziye  ziyaretinde başsağlığı diledi.

Çobanlar heyeti daha sonra Devlet Hastanesi Başhekimi  Mehmet Duran’i ziyaret etti. Jandarma Alay Komutanı Hamza Çömez ve Devlet Hastanesi Başhekimi Mehmet Duran’ın anneleri vefat etmişti.

Bu vesile  hem Jandarma Alay Komutanımız Sayın Hamza Çömez’e hem de Devlet Hastanesi Başhekimi  Sayın Mehmet Duran’a tekrar Başsalığı diliyorum, sabır diliyorum. Allah mekanlarını cennet  etsin.

———————————–

AFYON POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZİ

MÜDÜRLÜĞÜNE MEHMET  KUNT ATANDI

Afyon Polis  Meslek Yüksek Okulu  Müdürlüğüne Mehmet Kunt  atandı.

Meslek hayatında  çeşitli  birimlerde başarıyla  görev yapan  1. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Kunt, son olarak polis  baş müfettişi olarak görev yapıyordu.

Aslen Sandıklı ilçemizden olan Mehmet Kunt’a yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah utandırmasın.

——————————

BAYAT BELEDİYE BAŞKANI BODUR’DAN

POLİS MESLEK EĞİTİM MÜDÜRÜ KUNT’A ZİYARET

Bayat Belediye Başkanı  Halil  İbrahim Bodur, Polis  Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğüne  atanan 1. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Kunt’a hayırlı olsun ziyaretinde  bulundu.

Belediye Başkanı Bodur’u kapıda karşılayan Mehmet Kunt, “Kendi  memleketimde görev yapmaktan son derece mutluyum. Bizleri yalnız bırakmayan dostlarımıza  ayrıca teşekkür ediyorum” dedi.

——————————–

KİMLER AK PARTİYE  GEÇMEK İSTİYOR?

Bu konuyu  daha  önce de gündeme getirmiştim. Duyumlarımıza göre 3-5 belediye başkanı  AK Parti’ye geçmek için istediği iddia ediliyor.

Kim bunlar diyecek olursanız, tam olarak net değil. Transfer gerçekleşmeden de başkanlarımızın ismini yazarak sıkıntı vermek istemem.

Siyaset bu. Son güne kadar kararlar değişebilir.

En iyisi mi, parti rozetini takmasını beklemek, böylece  hep birlikte öğrenmiş oluruz.

 

 

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir