Press "Enter" to skip to content

FEVZİ ŞEN BANA GÖRE 16 KASIM CUMARTESİ

Belediye  Başkanı Ali Altuntaş tarafından kapıda karşılanan  Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ile Jandarma Alay Komutanı Hamza Çömez,

İLÇE  ESNAF ZİYARETLERİNİN

İLKİNİ ÇOBANLAR’DA GERÇEKLEŞTİRDİ

Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ile  Jandarma Alay Komutanı Hamza  Çömez, Çobanlar ilçesi ziyaretinde esnaf ziyareti gerçekleştirdiler. Çobanlar Belediye Başkanı Ali Altuntaş tarafından kapıda  karşılanan  Emniyet Müdürü Yıldız ile Alay Komutanı  Çömez, ziyaret sonunda  esnaf gezdiler, asayişle ilgili dert ve sıkıntılarını dinlediler.

Emniyet Müdürü  Gürsel Yıldız ile  Jandarma  Alay Komutanı Hamza  Çömez esnaf ziyaretinden sonra  İlçe Emniyet Amirliği ile İlçe Jandarma Komutanlıoğını denetledi.

BAŞKAN  ALTUNTAŞ, MİSAFİRLERİNİ KAPIDA  KARŞILADI

Belediye Başkanı Ali Altuntaş, İl  Emniyet Müdürü Gürsel  Yıldız ve İl Jandarma  Alay Komutanı  Hamza Çömez’i  belediyenin kapısında karşıladı. Kocaöz  Belediye Başkanı Murat Zıbak, eski  Belediye Başkanı Salih Alaka, il genel meclisi üyeleri ve belediye çalışanları tarafından karşılanan Yıldız ve Çömez, Başkan Altuntaş’tan  Çobanlar ilçesiyle  ilgili bilgiler aldılar.

Çobanlar’a gelmekten mutlu olduklarını belirten Emniyet Müdürü ve Jandarma Alay Komutanı, karşılıklı  istişare ile her sorunun çözüleceği görüşünde birleştiler. Başkan Altuntaş da yaptığı konuşmada “Emniyet Müdürümüz Sayın Gürsel Yıldız ile  Jandarma Alay Komnutanımız Hamza  Çömez’i ilçemizde görmekten onur duyduk. Yıllardır, Emniyet Müdürümüz ve Jandarma Almay Komutanımızı birlikte ilçemizde  görmemiştik. Bu özel ziyaretleri için kendilerine teşekkür ediyorum. Bizler, güvenlik güçlerimizle  diyaloğun önemine inanıyoruz.  Emniyet Müdürümüz ve Jandarma Alay Komutanımızın bu güzel ziyaretleri ile diyaloglarımız ve işbirliğimiz daha da artacaktır” dedi.

BAŞKAN  ALTUNTAŞ MİSAFİRLERE KUR-AN VE TÜRK BAYRAĞI HEDİYE ETTİ

Çobanlar Belediye Başkanı  Ali  Altuntaş, günün anısına Emniyet Müdürü Gürsel  Yıldız ve Jandarma Alay Komutanı  Hamza  Çömez’e Kur-an’ı Kerim ve Türk Bayrağının olduğu hediyeyi sundu. Yıldız ve  Çömez, hediyenin manevi  değerinin ölçülemeyecek  büyüklükte olduğunu söyleyerek Başkan Altuntaş’a teşekkür ettiler.

ÇOBANLAR’DA İLK KEZ EMNİYET MÜDÜRÜ VE JANDARMA ALAY KOMUTANI  ESNAFI ZİYARET ETTİ

Çobanlar Belediyesindeki ziyaret sonunda Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve Jandarma  Alay Komutanı Hamza  Çömez esnaf turuna çıktı. Kahvehanelerde Çobanlarlılarla oturup çay içen  Yıldız ve Çömez, bir işyerinde karşılaştıkları küçük kızla  yaptıkları  konuşma büyük ilgiyle izlendi. Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız, küçük kıza oyuncak bebekler hediye  etti ve derslerini  çok çalışması konusunda söz aldı.

Çobanar esnafı, çat kapı karşılarında Emniyet Müdürü ve Jandarma Alay Komutanını gördüğünde büyük şaşkınlık yaşadılar. Çobanlarlılar, “Emniyet Müdürümüz ve Komutanımız gördüğümüzde  şaşırdık. Esnafı tek tek gezerek hayırlı işler dilemeleri bizler için ayrı bir onur kaynağı. İlk kez böyle bir durumla karşılaştık” dediler.

ASAYİŞİN 2 ÖNEMLİ  İSMİNİN İLK ESNAF ZİYARETİ ÇOBANLAR’A GERÇEKLEŞTİRMİŞ

İl merkezinde  esnaf ziyareti yaptıklarını ancak ilçe ziyareti olarak ilk esnaf ziyaretini  Çobanlar’da  gerçekleştirdiklerini söyleyen Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve Jandarma  Alay Komutanı Hamza Çömez,  “Bizim için de esnafla  birlikte olmak önemli. Esnaf ziyaretinde  Çobanlarlı  hemşerilerimizle konuşma ve dertleşme imkanı bulduk. Bize  bu  imkanı sağlayan Belediye Başkanı Ali  Altuntaş’a teşekkür ediyoruz” dediler.

 

YILDIZ  VE ÇÖMEZ, İLÇE  EMNİYET AMİRLİĞİ VE İLÇE JANDARMAKOMUTANLIĞINI DENETLEDİLER

Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ve JandarmaAlay Komutanı Hamza Çömez, ziyaretin son bölümünde Çobanlar Emniyet Amirliği ile İlçe  Jandarma Komutanlığını denetlediler. Emniyet Amirliği ve İlçe Jandarma Komutanlığında törenle karşılanan asayişin önemli  isimleri Yıldız ve Çömez, polis ve jandarma  ile hatıra  fotoğrafı çektirdiler.

 

 

Be First to Comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir